- Počasí
- Afghánistán
- Nuristan
- Ōlnās
Aktuální počasí Ōlnās
Aktuální počasí přímo pro město Ōlnās. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-8°C
pocitově -11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | -1°C |
| MIN: | -27°C |
| Normál: | -13°C |
