Aktuální počasí Olmo
Aktuální počasí přímo pro město Olmo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 4. (02:00) do 29. 4. (02:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
