Aktuální počasí Ol’khovka
Aktuální počasí přímo pro město Ol’khovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 8°C |
