Aktuální počasí Olivet
Aktuální počasí přímo pro město Olivet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 2. 5. (00:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
