- Počasí
- Španělsko
- Extremadura
- Olivenza
Aktuální počasí Olivenza
Aktuální počasí přímo pro město Olivenza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
