Aktuální počasí Olintepec
Aktuální počasí přímo pro město Olintepec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 27°C |
