- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Oldenburg
Aktuální počasí Oldenburg
Aktuální počasí přímo pro město Oldenburg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
