- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Oldenburg
Aktuální počasí Oldenburg
Aktuální počasí přímo pro město Oldenburg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
