- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Old Forge
Aktuální počasí Old Forge
Aktuální počasí přímo pro město Old Forge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
