- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Mijagi
- Ōkuchi
Aktuální počasí Ōkuchi
Aktuální počasí přímo pro město Ōkuchi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
