- Počasí
- Kazachstán
- Zhambyl
- Oktyabr’-Charva
Aktuální počasí Oktyabr’-Charva
Aktuální počasí přímo pro město Oktyabr’-Charva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 14°C |
