- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Okpo-pokpo
Aktuální počasí Okpo-pokpo
Aktuální počasí přímo pro město Okpo-pokpo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
