- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Okpo-pokpo
Aktuální počasí Okpo-pokpo
Aktuální počasí přímo pro město Okpo-pokpo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 17°C |
