- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Okinawa
- Okinawa
Aktuální počasí Okinawa
Aktuální počasí přímo pro město Okinawa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 22°C |
