- Počasí
- Turecko
- Bartınská provincie
- Okçular
Aktuální počasí Okçular
Aktuální počasí přímo pro město Okçular. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
