- Počasí
- Mexiko
- Aguascalientes
- Ojocaliente
Aktuální počasí Ojocaliente
Aktuální počasí přímo pro město Ojocaliente. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
