- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Oítilon
Aktuální počasí Oítilon
Aktuální počasí přímo pro město Oítilon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 3. 5. (12:00) do 4. 5. (18:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
