- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Okinawa
- Ōha Jima
Aktuální počasí Ōha Jima
Aktuální počasí přímo pro město Ōha Jima. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
