- Počasí
- Severní Korea
- Rason
- Ogaram-dan
Aktuální počasí Ogaram-dan
Aktuální počasí přímo pro město Ogaram-dan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 4°C |
