- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Šimane
- Ōfuna Yama
Aktuální počasí Ōfuna Yama
Aktuální počasí přímo pro město Ōfuna Yama. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 16°C |
