- Počasí
- Nizozemsko
- Friesland
- Oentsjerk
Aktuální počasí Oentsjerk
Aktuální počasí přímo pro město Oentsjerk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
