Aktuální počasí Oelde
Aktuální počasí přímo pro město Oelde. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
