- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Odegovskiy
Aktuální počasí Odegovskiy
Aktuální počasí přímo pro město Odegovskiy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
