- Počasí
- Spojené státy americké
- Florida
- Ocean City
Aktuální počasí Ocean City
Aktuální počasí přímo pro město Ocean City. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 31. 5. (15:20)
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
