- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Objat
Aktuální počasí Objat
Aktuální počasí přímo pro město Objat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 11°C |
