- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Objat
Aktuální počasí Objat
Aktuální počasí přímo pro město Objat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
