Aktuální počasí Oberthulba
Aktuální počasí přímo pro město Oberthulba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 14. 5. (15:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
