Aktuální počasí Obernberg am Brenner
Aktuální počasí přímo pro město Obernberg am Brenner. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
