- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Oberboihingen
Aktuální počasí Oberboihingen
Aktuální počasí přímo pro město Oberboihingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
