- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Akita
- Ōazami Yama
Aktuální počasí Ōazami Yama
Aktuální počasí přímo pro město Ōazami Yama. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -5°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 2°C |
