- Počasí
- Spojené státy americké
- Oregon
- Oakridge
Aktuální počasí Oakridge
Aktuální počasí přímo pro město Oakridge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
