- Počasí
- Spojené státy americké
- Florida
- Oakland
Aktuální počasí Oakland
Aktuální počasí přímo pro město Oakland. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 26°C |
