Aktuální počasí Oakes
Aktuální počasí přímo pro město Oakes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí od 3. 4. (07:00) do 2. 4. (10:40)
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (10:40)
-1°C
pocitově -5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | 3°C |
