- Počasí
- Rusko
- Buryatiya Republic
- Nyuki
Aktuální počasí Nyuki
Aktuální počasí přímo pro město Nyuki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -3°C |
