- Počasí
- Grónsko
- Sermersooq
- Nuuk
Aktuální počasí Nuuk
Aktuální počasí přímo pro město Nuuk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | -2°C |
