- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Šizuoka
- Numazu
Aktuální počasí Numazu
Aktuální počasí přímo pro město Numazu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 90 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 16°C |
