- Počasí
- Panama
- Panamá Oeste
- Nuevo Guararé
Aktuální počasí Nuevo Guararé
Aktuální počasí přímo pro město Nuevo Guararé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 27°C |
