- Počasí
- Rusko
- Volgograd Oblast
- Nozdrin
Aktuální počasí Nozdrin
Aktuální počasí přímo pro město Nozdrin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
