- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Nowrak
Aktuální počasí Nowrak
Aktuální počasí přímo pro město Nowrak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
