- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Nowŏl
Aktuální počasí Nowŏl
Aktuální počasí přímo pro město Nowŏl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
