- Počasí
- Bělorusko
- Gomel Oblast
- Novyy Mir
Aktuální počasí Novyy Mir
Aktuální počasí přímo pro město Novyy Mir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
