- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Novopodrezkovo
Aktuální počasí Novopodrezkovo
Aktuální počasí přímo pro město Novopodrezkovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
