- Počasí
- Rusko
- Transbaikal Territory
- Novodoroninsk
Aktuální počasí Novodoroninsk
Aktuální počasí přímo pro město Novodoroninsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
