- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Nové Město na Moravě
Aktuální počasí Nové Město na Moravě
Aktuální počasí přímo pro město Nové Město na Moravě. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
