- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Nová Ves
Aktuální počasí Nová Ves
Aktuální počasí přímo pro město Nová Ves. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
