- Počasí
- Slovinsko
- Gornji Grad
- Nova Štifta
Aktuální počasí Nova Štifta
Aktuální počasí přímo pro město Nova Štifta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (01:00)
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
