- Počasí
- Spojené státy americké
- Indiana
- Notre Dame
Aktuální počasí Notre Dame
Aktuální počasí přímo pro město Notre Dame. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
