- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Norwich
Aktuální počasí Norwich
Aktuální počasí přímo pro město Norwich. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 10°C |
