Aktuální počasí Norvydžiai
Aktuální počasí přímo pro město Norvydžiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 27. 4. (21:00)
0°C
pocitově -4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
