- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Nortkerque
Aktuální počasí Nortkerque
Aktuální počasí přímo pro město Nortkerque. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 9°C |
